Adwords

adwordsGünümüz ticaretinde gelişen teknolojiyide göz önüne alırsak bilinebilirlilik ulaşılabilirlik kavramları çok daha kolaylaşmıştır. İster internet siteniz olsun ister olmasın size ulaşılabilmenin en kolay internet aramalarında üst sıralarda çıkmaktır. Üst sıralarda çıkmanın en kolay yoluda google adwords reklamlarıdır.

Ocak 2015 tarihi itibari ile tüm zamanlar içinde en yüksek aylık seviye olan aylık 4,5 milyar TL seviyesine ulaşarak rekor kırdı. E-ticaret hacmi, 2015 yılı ilk 6 ayında da geçen seneye göre %30 civarında ki artışla 25,8 milyar TL seviyesine ulaştı. Bu sadece internet üzerinden yapılan alışveriş miktarı bir de google aramalarından direk olarak sitenin sizin mail yada telefonunuz üzerinden yapılan satışıda eklersek rakam en az 2 ye katlanmaktadır.

Biz size google adwords danışmanlığı hizmeti veriyoruz. Size haftada 400 -500 lira gibi masraf oluşturmuyoruz. Kelime analizinizi ücretsiz yapıyoruz. Diğer firmaların günde yada haftada size çıkardıkları maliyetler ile biz size bir ay boyunca reklam verip destek sağlıyoruz. Reklamınızı yayınlayıp bırakmıyoruz. Günlük arama hacimlerine göre saatlik periyotlarda sürekli kontrol ederek minimum maliyet ile maksimum verimi elde etmek için optimizasyon işlemlerinizi yapıyoruz. Ayrıntılı bilgi almak için telefonlarımıza ulaşabilir yada iletişim bölümünde mesaj gönderebilirsiniz.

Not: Maliyet çalışılan sektöre göre değişmektedir. Biz size en düşük fiyat garantisi veriyoruz. Aylık detaylı analiz raporunuzu gönderiyoruz. Ayda 1000 lerce hatta 10 binlerce lira verip paranızı boşa harcamayın.